Pro přidání receptu na stránku VITArecepty.cz je nutné se nejdříve registrovat:

Zaregistrujte se

1. Zaregistrujte se jako uživatel, odkaz pro registraci najdete zde: Registrace na tomto webu.

a) Vyplňte políčko „Uživatelské jméno“. Zadejte vaše reálné celé jméno (křestní jméno a příjmení). Vynechejte háčky a čárky – vaše jméno pište bez interpunkce.

b) Vyplňte políčko „Email“. Zadejte váš skutečný e-mail, který používáte. Zavináč (@) vytvoříte pomocí klávesové zkratky alt+64.

c) Vyplňte políčko „Ochrana proti SPAMU“. Je nutné splnit menší test logiky a vepsat správnou číslici. Proč? Abyste prokázali, že nejste robot (robotů je na internetu spoustu, bez testu logiky by mi posílali registrace jenom roboti).

d) Heslo vám bude automaticky zasláno emailem.

f) Po vyplnění klikněte na tlačítko „Registrace“.

Příklad:

Registrace

Přihlaste se

2. Na vaši emailovou adresu vám přijde potvrzující email o registraci na webu VITArecepty.cz s předmětem zprávy „[VITARECEPTY] Vaše uživatelské jméno a heslo“. Přihlaste se do vašeho účtu.

a) V mailu najdete uživatelské jméno, které jste zadali.

b) V mailu je vám zasláno také heslo, které je generováno automaticky – kolonka „Heslo:“.

c) V mailu najdete také adresu, kde se přihlašujete do uživatelského rozhraní.

d) Klikněte na adresu, která vám přišla v mailu – zde se můžete přihlásit: Přihlášení na tomto webu.

e) Zde vyplňte vaše uživatelské jméno a heslo, odklikněte „Pamatovat si mě“, abyste se přihlásili natrvalo a klikněte na tlačítko „Přihlásit se“.

Příklad:

Prihlaseni

Změňte si heslo

3. Můžete si změnit heslo, ať si ho lépe zapamatujete. Po přihlášení najdete v horní části stránky toto upozornění: „Upozornění: Stále ještě používáte původní automaticky vygenerované heslo. Nechcete ho raději změnit na něco lépe zapamatovatelného?“

a) Klikněte na odkaz „Ano, chci si heslo změnit na stránce s Profilem“.

b) V dolní části stránky najdete kolonku „Nové heslo“ – zde zadejte vaše nové heslo. Pod tím se nachází kolonka „Repeat New Password“ – zde je nutné napsat stejné heslo ještě jednou (pro kontrolu správnosti hesla, že jste se nepřeklikli – místo písmenek jsou kolečka, tak pořádně nevíte, co jste zadali).

c) Klikněte na tlačítko „Aktualizovat profil“.

Příklad:

Heslo

Aktualizujte váš profil

4. Aktualizujte váš profil. Zůstaňte v záložce „Profil“ a vyplňte zde více informací o sobě. Zajímají vás především kolonky „Jméno“, „Příjmení“, „Přezdívka“ (kolonku Přezdívka prosím ponechejte tak, aby se zde zobrazovalo vaše skutečné celé jméno), „Webová stránka“ a „Osobní informace“.

Příklad:

Profil

Podpora

5. Pokud budete mít jakýkoliv problém nebo dotaz, prosím napište mi mail na adresu: pavel(zavináč)chodil.cz a já vám odpovím tak rychle, jak jen to bude možné (nejpozději dostanete mou odpověď do 3 pracovních dnů).

Sdílejte váš recept

Pro kompletní informace se vraťte zpátky na rozcestník: Sdílejte váš recept.